Narkotiku dīleri policijas regulāro reidu dēļ baidās apmeklēt masu pasākumus

0 komentāri

Regulārie likumsargu reidi masu pasākumos devuši rezultātus – pazīstamā dīdžeja un elektroniskās mūzikas mākslinieka Deivida Getas koncertā sabiedriskās kārtības pārkāpēju bijis maz. Tāpat arī narkotiku dīleri un lietotāji regulāro reidu dēļ baidās apmeklēt masu pasākumus.

Kā jau ikvienu plaši apmeklētu pasākumu galvaspilsētā, arī šo koncertu pieskatīja Valsts policijas darbinieki. Viņu galvenais uzdevums – palīdzēt apsargiem nodrošināt sabiedrisko kārtību, kā arī notvert narkotiku lietotājus un izplatītājus. Protams, lielākā daļa klātesošo šeit ieradušies izbaudīt mūziku, tādēļ krietni pār mēru apreibušo vai acīmredzami aizdomīgo šajā vakarā nav daudz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Protams, izdzertais alus liek dažiem jauniešiem nedaudz “atlaist bremzes”, taču kopumā izskatās, ka pārkāpēju šajā vakarā būs maz.

Brasas iecirkņa kārtības policijas priekšnieks atzīst, ka vakara rezultāti iepriecina.

Nepārtrauktie reidi un likumsargu klātbūtne šādos masu pasākumos baida ne tikai narkotiku lietotājus, bet arī dažādu apreibinošo vielu izplatītājus. Tieši tādēļ šajā vakarā konstatētais salīdzinoši nelielais pārkāpēju daudzums liek policistiem cerēt, ka viņu neatlaidīgais darbs, beidzot nes augļus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas