Nabaga šoferi! Bolderājas vandaļi zaudējuši prātu – izķēmotas vairākas automašīnas

0 komentāri

Mākslai mēdz nebūt robežu, un tas ir labi tad, ja tā tiešām ir māksla. Taču robežas, kā arī saprātu ir zaudējuši Bolderājas vandaļi, kuru garadarbi, šķiet, ir saprotami vien viņiem pašiem.

Pagājušas jau vairākas nedēļas, taču auto īpašniekiem Bolderājā miera kā nav, tā nav. Pagājušās nedēļas otrajā pusē, kā arī brīvdienās uz automašīnām visā mikrorajonā parādījušies dīvaini uzraksti. Aizvien vēl krievu valodā tiek piesauktas seksuālās orientācijas un dažādiem dzimumiem atšķirīgie orgāni. Bolderājas iedzīvotāji ir noskaitušies. Viņi saka, – huligāniem jācer, ka viņus pirmie noķers policisti, nevis iedzīvotāji paši – draud linča tiesa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dažiem šoferiem krāsu no mašīnām izdevies dabūt nost, dažiem citiem – nu nekādi un automašīnas nāksies krāsot.

Foto

Policijā raidījumam Degpunktā gan stāsta, ka vēl aizvien esot tikai viena cietušā iesniegums. Bijuši divi, taču otras automašīnas saimnieks ar likumsargiem sazinājies vien informatīvi, lai apdrošinātāji viņa auto nokrāsotu sānus, bet kļūt par cietušo atteicies. Tātad, ja arī huligānus noķers, izskatās, ka nekāds bargais sods viņiem nedraud. Cilvēki uz policiju neiet, tikai šausminās par notiekošo gluži tāpat kā garāmgājēji.

“Trako māja – kas te notiek, tas ir šausmīgi. Vakarā ir bail iet ārā. Jūsuprāt, tie ir jaunieši vai pieaugušie? Jaunieši! Narkomāni! Mums viņu daudz!” saka kāda Bolderājas iedzīvotāja.

Raidījuma Degpunktā komandai ir zināms, ka kaut kādu informāciju no aculieciniekiem policija gan esot saņēmusi un esot arī versijas, par kurām pagaidām viņi baidās runāt. Ja automašīnu apzīmēšana turpināsies, vietēji var sākt rīkot paši savas patruļas un tad var gadīties, ka amizanti, bet policistiem nāksies nostāties huligānu pusē.

“Katrā ziņā – ja zināt “mākslinieka” vārdu vai atrašanās vietu, sazinieties ar likumsargiem,” aicina raidījums Degpunktā.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas