Mistika vai slepkavība? Pēc konflikta ar “vīru” nomirst sieviete

0 komentāri

Pēc konflikta ar dzīvesbiedru nomirst sieviete, policisti aizturējuši aizdomās turamo vīrieti, ziņo likumsargu pārstāvji.

Pagājušo svētdien, 11. oktobrī, Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti saņēma izsaukumu no vīrieša, ka viņa dzīvoklī Pētersalas ielā atrodas viņa dzīvesbiedres līķis. Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja, ka uz mirušās sievietes ķermeņa ir vardarbīgas nāves pazīmes – sišanas pēdas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaidrojot notikušā apstākļus, mirušās sievietes dzīvesbiedrs policistiem norādīja, ka iepriekšējā dienā abu starpā bija izcēlies konflikts un abi sakāvušies.

Taču vīrietis tikai no rīta pamanījis, ka sieviete ir mirusi, tādēļ nolēmis izsaukt policiju.

1979. gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts un pret viņu uzsākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Otrdien, 13. oktobrī, aizturētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas