Milzu ugunsgrēks Kleistos apdraudējis vairākas saimniecības

0 komentāri

Milzu ugunsgrēks vakar izcēlās pļavās starp Kleistiem un Bolderājas vēsturisko Bumbu kalniņu. Liesmas plosījās 55 hektāru platībā, un pastāvēja draudi, ka policistiem pat būs jāslēdz satiksme uz Bolderāju.

Ugunsgrēks Bumbu kalniņa un Apakšgrāvja ielas apkārtnē izcēlās ap pulksten pussešiem vakarā – tieši sastrēgumstundā, kad daudzi iedzīvotāji devās mājup no darba. Biezi dūmu vāli sāka ieskaut Pārdaugavu, nemaz nerunājot par Kleistus un Bolderāju savienojošā ceļa apkārtni – tur situācija bija kritiska.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc ilgstoša darba glābējiem jau pēc pusnakts izdevās ugunsgrēku ierobežot un likvidēt. Par laimi, cilvēki un nekustamais īpašums nav cietis. Kādai saimniecībai gan sadegusi lopbarība.

Kopumā ugunsgrēkā vakar strādāja aptuveni 30 ugunsdzēsēju, un ūdeni pieveda septiņas autocisternas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas