Mežā atrod vīrieša līķi! Policija atklāj 2009. gadā izdarītu slepkavību

0 komentāri

Realizējot operatīvo pasākumu kompleksu, septembrī Preiļu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas atklājušas 2009. gadā izdarītu slepkavību.

Veicot izmeklēšanu kriminālprocesā, kas uzsākts saskaņā ar Krimināllikuma 116. pantā paredzēta noziedzīga nodarījuma sastāva pazīmēm, proti, par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu (slepkavību), tika noskaidrots, ka 2009. gada martā Preiļos dzīvoklī sadzīves strīda laikā 1984. gadā dzimis vīrietis noslepkavoja 1962. gadā dzimušu vīrieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc slepkavības izdarīšanas ar nolūku slēpt nozieguma pēdas 1984. gadā dzimušais vīrietis līķi pārvietoja ārpus pilsētas un apraka meža masīvā.

1. oktobrī Daugavpils tiesa aizdomās turētajam vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Veicot apjomīgus meklēšanas darbus meža masīvā, 7. oktobrī likumsargi atrada nogalinātā vīrieša mirstīgās atliekas.
Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu.

Jāpiebilst, ka saistībā ar šo slepkavību policija pārbauda arī kādas 1963. gadā dzimušas sievietes lomu izdarītajā noziegumā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas