Melnā statistika: nedēļas nogalē noslīkuši divi vīrieši

0 komentāri

Pagājušā nedēļas nogale diemžēl nav pagājusi bez nelaimes gadījumiem uz ūdens – glābēji atraduši divus noslīkušus cilvēkus.

Sestdien Dobeles novada Auru pagastā tika atrasts noslīcis aptuveni 60 gadus vecs vīrietis, savukārt svētdien Saulkrastu novada Saulkrastu pagastā no jūras tika izcelts aptuveni 50-60 gadus vecs noslīcis vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagājušajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji arī palīdzēja nelaimē nokļuvušiem cilvēkiem un dzīvniekiem. Sestdien pusdienas laikā VUGD saņēma izsaukumu uz Alojas novada Staiceles pagastu, kur kāds laivotājs bija devies laivot pa Salacas upi un kopš piektdienas bija pazudis.

Ugunsdzēsēji glābēji pārmeklēja upi ap vietu, kur laivotājs bija redzēts pēdējo reizi. Meklēšanas darbu laikā ugunsdzēsēji glābēji saņēma informāciju, ka laivotājs paša spēkiem bija ticis krastā un ir atradies.

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) kopumā saņēmis 104 izsaukumus – 44 uz ugunsgrēku dzēšanu un 39 uz glābšanas darbu veikšanu, savukārt 19 no izsaukumiem bija maldinājumi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas