Mediķi meklē vilciena notriektu vīrieti

0 komentāri

Pakļūt zem braucoša vilciena, gūt dažādus savainojumus un aiziet no nelaimes vietas, pat nenojaušot, ka patiesībā vajadzētu apmeklēt slimnīcu – tas tik tiešām ir iespējams. Šādi notikumi piedzīvoti pavisam nesen, dzelzceļa stacijā Rīgā.

Bija agrs darba dienas rīts, kad kāds vīrietis dzelzceļa stacijā Mangaļi, Sarkandaugavā, mēroja ceļu, iespējams, mājup, iespējams, uz kādu ballīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gājējs nolēmis doties pa īsāko ceļu – sliedes šķērsot nevis vietā, kur to godīgi jādara, bet gan izlīst pa kravas vilciena apakšu un tā ietaupīt gan kādu minūti laika, gan mazliet enerģijas.

Labi, ka vīrieša kājas nekur nebija ieķērušās un viņš paguvis tikt no braucošā vilciena apakšas ārā, taču ne bez traumām – šo to sasitis, šo to savainojis, un notiekošo pamanījis arī mašīnists, kurš nekavējoties bremzējis un zvanījis “ātrajai palīdzībai”.

Taču iereibušais jaunietis aizgājis no notikuma vietas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas