Mediķi glābj pļavā guļošu sadzērušos vīrieti; puika saostās superlīmi

0 komentāri

Vakar mediķi pļavā Vidzemē atraduši kādu 46 gadus vecu vīrieti, kuram konstatēta ķermeņa atdzišana, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Mediķi konstatējuši, ka vīrietis ir alkohola reibumā. Nav zināms, cik ilgu laiku vīrietis pavadījis, guļot pļavā. Iereibušais nogādāts slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aizvadītajā diennaktī mediķi saņēmuši izsaukumu arī pie kāda 10 gadus veca zēna Kurzemē, kurš pieķerts, ostot superlīmi. Puika nogādāts slimnīcā.

Slimnīcā nogādāts arī kāds 51 gadu vecs vīrietis Rīgā, kuram notikusi saindēšanās pēc augu maisījumu jeb tā saukto spaisa lietošanas.

Ar termiskiem apdegumiem slimnīcā nogādāts kāds jaunietis no Vidzemes. 13 gadus vecajam puisim rokās plīsusi kafijas krūze, kurā bijis karsts ūdens. Ūdens ielijis jaunietim klēpī.

Termiskus apdegumus guvis kāds 61 gadu vecs vīrietis Latgalē, kurš sev uz kājām uzlējis karstu ūdeni.

Kopumā pagājušajā diennaktī NMPD saņēmis 1076 izsaukumus, no kuriem 238 bija saistīti ar traumām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas