Mazdārziņu apzadzējiem Jumpravā draud linča tiesa

1 komentārs

Lielvārdes novada Jumpravā vietējie iedzīvotāji notvēruši divus zagļus, kuri apzaguši vismaz 17 mazdārziņus. Zagļu guvums nebija liels, un diez vai viņi Jumpravā būtu spēruši savu kāju, ja zinātu, ko ar viņiem bija gatavi izdarīt vietējie iedzīvotāji.

Zagļiem paveicās, ka notikuma vietā pirmā ieradās policija, nevis vietējie aktīvisti. Degpunktā satiktais vietējais iedzīvotājs Juris atzīst, ja neatbrauktu policija, zagļiem labi neklātos. Jumpravā esot sava kārtība, kā ar šitādiem tikt galā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Piesprādzētu pie staba, šilti virsū – es zogu pa dārziem! Un kam nav slinkums, kas iet garām, lai uzšauj!” tā stāsta Juris. Viņš atzīst, ka iepriekš līdzīgi jau izrēķinājies ar riteņu zagli. Tas vairs zagt neesot nācis.

Video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Beka
    0

    Beka

    Mežoņi.

    09.07.2015 14:40

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas