Māte pamatīgā alkohola reibumā noliedz, ka viņai ir bērns

0 komentāri

Vakar, 23. maijā, Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbinieki devās uz izsaukumu Bauskas ielā, kur māte alkohola reibumā atstājusi savu astoņgadīgo bērnu vienu bez uzraudzības.

Ierodoties notikuma vietā, sastapta bērna māte alkohola reibumā un bērns, kurš viens pats bija atstāts pagalmā. Apskatot bērnu tuvāk, uz sejas pamanīti nobrāzumi, pats bērns bija saguris un nekopts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veicot pārrunas ar bērna māti, viņa uzvedās neadekvāti un policijas darbiniekiem noliedza, ka viņai vispār būtu bērns. Konstatēts, ka dzīvoklī bērnam nav labvēlīga vide.

Mātei veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, kuras laikā konstatēts, ka sieviete ir 2,62 promiļu reibumā. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri apskatot puisēnu, nolēmu viņu hospitalizēt.

Sagatavots lēmums par bērna šķiršanu no ģimenes un nogādāšanu drošā vidē. Uzsākta administratīvā lietvedība par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu.

Par notikušo informēta Bāriņtiesa.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas