”Maskačkā”, visticamāk, namīpašnieki dedzina īpašumus, lai to vietā uzceltu jaunbūves

0 komentāri

Pēdējos gados Rīgas Maskavas forštates rajons sāk attīrīties no narkomāniem un bezpajumtniekiem, un kādu dienu tā būs perspektīva vieta, kur dzīvot. Visticamāk, to saprot arī nekustamo īpašumu attīstītāji, un nereti dažādu dīvainu sakritību dēļ tā sauktajā ”Maskačkā” aizdegas vecas koka mājas. Arī pagājušajā naktī nodegusi kāda sen neapdzīvota ēka.

Pļaviņu ielu, Rīgā, jau sen ieskauj daudzstāvu apbūve. Palikušas vien dažas koka mājas. Šonakt par vienu šādu ēku kļuvis mazāk. Māja aizdegusies īsi pirms pusnakts, un tā degusi līdz astoņiem rītā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iedzīvotāji ir pārliecināti, ka dedzināts tīšuprāt. Vietējie runā, ka vecās mājas vietā kāds noteikti cels jaunu ēku, un dedzināšana bijis vieglākais un lētākais veids, kā likvidēt graustu.

Par grausta likvidāciju tā īpašniekam tagad jādomā steigšus, jo pāri palikušās sienas apdraud apkārtējo iedzīvotāju un garāmgājēju drošību. Tieši tāpēc šodien notikuma vietā dežurēja pašvaldības policisti. Ēkai tuvoties aizliegts.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas