Maluzvejnieki sūdzas policistiem – amata brāļi viņus apzaguši

0 komentāri

Pagājušajā naktī pašvaldības policijas inspektoriem pie Buļļupes izdevies notvert divus maluzvejniekus. Viņi gan policistiem pasūdzējušies, ka pirms notveršanas viņus nekaunīgi apzaguši citi amata brāļi.

Pagājušajā naktī pašvaldības policijas inspektoriem pie Buļļupes izdevies notvert divus maluzvejniekus. Kā izrādās, nelegālā loma tīkotājiem, šajā vakarā tik tiešām nav paveicies, jo tikšanās ar likumsargiem bijis jau otrais, nepatīkamais pārsteigums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nelielo gumijas airu laivu, kurā atradās divi tumši stāvi, pašvaldības policijas glābēji ievēroja pagājušajā naktī, patruļas laikā pie Buļļupes. Tā kā policistus ieinteresēja, ko tad kungi nakts laikā dara uz ūdens, viņi piestāja, sāka abus novērot un sagaidīja arī krastā.

Lai arī vīri, nemaz nepriecājās par šo sastapšanos, policisti palūdza viņus uzgaidīt un devās aplūkot laivu. Tad atklājies, ka piepūšamajā laivā atrodas četras plastmasas kastes, no kurām vienā atrodas tīkls, bet tajā sapinušās tikko nozvejotās zivis.

Izrādījās arī, ka abiem maluzvejniekiem skādi nodarījuši amata brāļi, kas viņus apzaguši.

Lai arī abi maluzvejnieki bija manāmi sašutuši par savu nekaunīgo kolēģu pastrādāto cūcību, policisti pavēlēja visas zivis atlaist un devās sastādīt administratīvā pārkāpuma protokolus. Tomēr vīri nav bijuši mierā… Varbūt, tomēr var ko sarunāt?

Kā atklājies vēlāk, viens no vīriem bija gatavs uzņemties visu atbildību, jo otrs tuvākajā laikā grasījies sakārtot atļaujas, lai ar šo rūpalu varētu nodarboties legāli. Diemžēl, policistiem nācies abus apbēdināt. Katram jāsaņem pēc nopelniem, jeb katram pienākas pāris protokoli, laiva un pārējie izmantotie rīki nonāk policijas pārziņā, bet uz soda protokola izskatīšanu jādodas uz vietu, kurā izsniedz atļaujas ar zveju nodarboties legāli.

Lai atgūtu konfiscēto laivu un citus rīkus, abiem pārkāpējiem nāksies apmaksāt soda naudas, kas pienākas par maluzvejniecību. Lai arī šajā gadījumā summas nav astronomiskas, šis naksnīgais izbrauciens katram no vīriem izmaksās vairākus simtus eiro.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas