Ludzā nolaupīts un noslepkavots cilvēks; sāk izmeklēšanu

0 komentāri

Ludzas rajona tiesa piektdien, 3. oktobrī, skatīs krimināllietu par personas nolaupīšanu un slepkavību pastiprinošos apstākļos, kurā apsūdzētas piecas personas, sacīja Ludzas rajona tiesā.

Kā iepriekš informēja prokuratūras sabiedrisko attiecību speciāliste Una Rēķe, apsūdzētās personas, rīkojoties personu grupā un lietojot vardarbību, nolaupīja cietušo un, atriebības motīvu vadītas, noslīcināja akā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiesai apsūdzību cēlusi četrām personām.

Par personas sagrābšanu, lietojot vardarbību vai draudus, vai aizvešanu ar viltu, vai izmantojot personas bezpalīdzības stāvokli soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Savukārt par slepkavību pastiprinošos apstākļos, ja to izdarījusi personu grupa, soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz 20 gadiem un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas