Likumsargiem uzķeras kārtīgs “loms” – no kādas kundzes atsavināti vairāki tūkstoši nelegālo cigarešu

1 komentārs

Pamatīgs “loms” uzķēries likumsargiem Rīgā – pie kādas sievietes policisti atraduši un atsavinājuši 2360 nelegālās cigaretes.

Rīgas Zemgales iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par kādu personu, kura nodarbojas ar nelegālo cigarešu tirdzniecību. Pārbaudot saņemto informāciju, policisti 6. janvārī, Rīgā, Daugavgrīvas ielā, aizturēja 1962. gadā dzimušu sievieti. Pie viņas kopā tika atrastas un atsavinātas 2360 nelegālās cigaretes ar Krievijas akcīzes markām un bez akcīzes markām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pret sievieti, kura jau iepriekš vairākas reizes sodīta par šāda veida pārkāpumiem, ir uzsākta administratīvā lietvedība par akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpšanu. Par šādu likumpārkāpumu var draudēt naudas sods fiziskai personai no 70 līdz 700 eiro.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Raimonds Cellers
    +1

    Raimonds Cellers

    Kā mums patīk drukāt tos lielos ciparus,bet sakiet kas ir kaut kādas 100 paciņas priekš Rīgas?Komunisma laikos protams cipari nebija savādāki,kā man patika,kad ķēra zagļus un presē rakstija,ka tika nozagti vairāki tūkstoši metru šūšanas materiāli,bet tie tūkstoši ir ne vairāk ne mazāk dažas spolītes parasto diegu .

    08.01.2016 09:11

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas