Likumsargi notver labsirdīgu noziedznieku

0 komentāri

Galvaspilsētas sirdī kāds vīrietis pamanījis ievainotu putnu. Viņš centies palīdzēt kaijai, taču rezultātā pats sevi nodevis un nonācis policistu rokās.

Otrdienas pusdienlaikā, pie pilsētas centrā patrulējošajiem likumsargiem vērsās kāds garāmgājējs, kurš tik tikko bija sagūstījis kādu kaijas mazuli. Kā izrādās, putnēns savainojies, tādēļ kungs lūdzis policistu palīdzību. Protams, inspektori nav atteikuši un kungs ar visu jakā ievīstīto mazuli aicināts uz policijas auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau pēc mirkļa likumsargu auto piestājis pie veterinārās klīnikas Ģertrūdes ielā, un visi devušies pie dakteriem.

Putnēns nodots dakteru gādīgajās rokās, bet policisti devušies aprunāties ar izpalīdzīgo dabas draugu. Tāpat, vīri nolēmuši sakārtot papīru lietas, kas saistītas ar šo gadījumu, tādēļ lūguši kungu uzrādīt kādu dokumentu. Izrādījies, ka kungs ir meklēts noziedznieks.

Vairāk par notikušo skatieties LNT raidījuma Degpunktā sagatavotā sižetā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas