Lietus rada haosu Rīgas ielās – īsā laikā vairākas avārijas

1 komentārs

Otrdienas rīta lietavu laikā vairākās vietās Rīgā notikuši lielāki vai mazāki ceļu satiksmes negadījumi. Četri automobiļi sadūrušies uz Akmens tilta, bet turpat netālu uz Daugavgrīvas ielas ceļu nav sadalījis kravas auto un kāds vieglais automobilis. Gandrīz vienlaikus arī uz Vanšu tilta notikusi divu automašīnu sadursme.

Dažas minūtes pirms uz Vanšu tilta notikusi šī sadursme, kreisajā joslā apstājies kāds vieglais automobilis. To piemeklējusi tehniska ķibele, tādēļ tā vadītājs ieslēdzis avārijas gaismas signalizāciju un ķēries pie telefona, lai sameklētu palīdzību, bet automašīnu straume palēnām plūdusi garām ceļmalā stāvošajam braucamrīkam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Es braucu taisni. Priekšā stāvēja automašīna ar ieslēgtu avārijas gaismas signalizāciju, un es nolēmu to apbraukt, bet labā josla bija aizņemta. Piebremzēju… Un tajā mirklī viņš iestūrēja man aizmugurē!” teic sadursmē iesaistītais Viktors. Sirmais vīrs atzīst, ka sitiens bijis varens, taču viņa uzticamais darba zirgs to godam izturējis.

Skaties foto:

Kad likumsargi paveikuši savu darbu un fiksējuši šā negadījuma apstākļus, avārijā iesaistīto auto stūrētāji varēja doties prom. Mercedes vadītājs to darīja paša spēkiem, bet Citroen nācās aizvest ar autoevakuatoru.

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Es
    0

    Es

    Tas pierāda autoskolu konveijera rezultātus... Rīgā lietus, satiksme kā pēc sniegputeņa

    09.09.2015 20:30

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas