Liesmas trešdien plosījušas pamestu armijas bāzi Mārupē

0 komentāri

Melnu dūmu mutuļi trešdien pacēlās virs pamestās armijas daļas Mārupē. Cīņa ar liesmām bija grūta, jo ēkas bēdīgais stāvoklis apdraudēja glābēju dzīvības.

Izsaukumu uz kādreizējo padomju armijas daļu Mārupē glābēji saņēma īsi pēc septiņiem no rīta. Par ugunsnelaimi ziņoja vietējās pašvaldības policijas darbinieki, kuri patruļas laikā, rīta agrumā, iegriezās šajā teritorijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vada komandieris atklāj, ka glābējiem nācies ļoti uzmanīties, jo vairākās telpās grīdās redzami prāvi caurumi, citviet no sienām izvirzīti asi metāla gabali. Tumsā un biezajos dūmos, šo vidi noteikti nevar saukt par cilvēkam draudzīgu. Tomēr, neskatoties uz visai bīstamo darbu, jau pirmā ugunsdzēsēju grupa konstatēja, ka par laimi ugunsgrēkā nav cietušo.

Telpas bija pilnīgi tukšas. Tā kā šajā būvē jau gadu desmitiem nav elektrības, apkures, vai kāda cita iespējamā aizdegšanās avota, glābēju pārstāvis pieļauj, ka pie vainas tomēr ir kāds, kurš vēl naktī atradies šajā ēkā.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas