Liepājā līdz nāvei piekauj vīrieti; aizturēti trīs jaunieši

0 komentāri

2015. gada 13. oktobrī Liepājā kādā dzīvoklī ap plkst. 20.30 policija atrada vīrieša līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Turpat notikuma vietā tika aizturētas arī iespējamās vainīgās personas – trīs gados jauni vīrieši.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka dzīvoklī Oskara Kalpaka ielā bija notikusi kopīga alkohola lietošana, kuras laikā izcēlies konflikts un tika nodarīti miesas bojājumi 1972. gadā dzimušajam vīrietim. Pēc tam cietušais vīrietis bezpalīdzības stāvoklī tika atstāts viens un no gūtajiem miesas bojājumiem mira.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ierodoties notikuma vietā, policija uz aizdomu pamata par nodarītajiem miesas bojājumiem aizturēja trīs personas – 1988., 1996. un 1990. gadā dzimušus vīriešus. Visiem minētajiem ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, viņi jau iepriekš vairākkārt bija nonākuši policijas redzeslokā, tikuši tiesāti un sodīti.

Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125. panta 3. daļas par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kā rezultātā iestājusies cietušā nāve. Turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas