Liepājā aizturēta narkotiku tirgoņu grupa

0 komentāri

Šomēnes Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) darbinieki Liepājā aizturējuši 5 personas saistībā ar narkotisko vielu tirdzniecību personu grupā Liepājas pilsētā. 

Laika posmā no 4.–5. februārim VP KRP Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki aizturēja vairākas personas. Aizturēto personu kratīšanas laikā izņemti 75 grami zaļganbrūnas krāsas augu valsts izcelsmes masas, kas satur narkotiskās vielas un 39 grami baltas pulverveida vielas, kas arī satur narkotiskās vielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visas aizturētās personas kriminālprocesā atzītas par aizdomās turētajām, četrām piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, bet vienai – 1982. gadā dzimušam vīrietim – apcietinājums. Dažas no aizturētajām personām jau agrāk nonākušas policijas redzeslokā vai arī bijušas iepriekš sodītas.

Par iepriekš minētajiem noziedzīgiem nodarījumiem – narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu – soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, par tādām pašām darbībām, ja tās izdarījusi personu grupa pēc

iepriekšējas vienošanās, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem. Turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas