Lidostā Rīga aiztur vairākas meklēšanā izsludinātas personas

0 komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē Latvijas robežsardze aizturējusi vairākas meklēšanā esošas personas, kas mēģinājušas ieceļot vai izceļot no valsts.

Piektdien lidostā Rīga aizturēta meklēšanā izsludināta Latvijas pilsone, kura lidoja uz Londonu, bet svētdien robežsargi aizturējuši citu meklēšanā esošu Latvijas pilsoni, kurš izvēlējies doties uz šo pašu galamērķi. Abiem liegta izceļošana no Latvijas, un viņi nodoti likumsargu rokas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piektdien lidostas Rīga robežkontroles punktā robežsargi konstatēja, ka no Londonas ieceļojošs Latvijas pilsonis atrodas policijas meklēšanā. Šī persona aizturēta un nodota policijas darbiniekiem.

Tāpat Terehovas robežkontroles punktā konstatēts, ka no Latvijas izceļojošs Latvijas valsts piederīgais atrodas policijas uzraudzībā un personai ir liegts izceļot no valsts. Persona nogādāta Latvijā.

Šajā pašā robežpunktā uz aizdomu pamata par viltotas Lielbritānijas transportlīdzekļa reģistrācijas apliecības izmantošanu aizturēts Latvijā ar automašīnu Mercedes Benz iebraucošais Rumānijas pilsonis. Pēc detalizētas pārbaudes viltojums dokumentā apstiprinājās. Persona kopā ar transportlīdzekli aizturēta. Uzsākts kriminālprocess.

Tāpat Terehovas robežkontroles punktā konstatēts, ka no Latvijas izbraucošā Polijas pilsoņa vadītās kravas automašīnas Renault Magnum piekabe Krone atrodas starptautiskā meklēšanā. Persona kopā ar autotransportu nodota Valsts policijas darbiniekiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas