Laupītājs Iecavā uzbrūk 94 gadus vecai kundzei un atņem pensiju

0 komentāri

Jūlija vidū 94 gadus vecai Iecavas iedzīvotājai bija pensijas diena. Pie viņas priekšpusdienā atnāca pastniece un atnesa naudu, taču jau brīdi vēlāk pie durvīm vēlreiz atskanēja klauvējieni. Sieviete atvērusi durvis, taču tur pretī bijis laupītājs, kurš, izrādās, pensijas dienu gaidījis tikpat cītīgi kā pensionāre.

Kundze atvērusi durvis, jo, iespējams, viņa domāja, ka pastniece kaut ko aizmirsusi, iespējams, – ka pie viņas nāk radinieki. Aiz durvīm stāvēja branga auguma vīrietis ar skūtu galvu un pieprasīja naudu. Acīmredzot sieviete nav naudu devusi, tāpēc viņš meties viņai virsū – sācis pat žņaugt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto:

Cietusī pensionāre aizvien atrodas slimnīcā, savukārt laupītājs ar visu viņas naudu pazudis nezināmā virzienā.

Cilvēki mēļo – iespējams, ka notikušais kaut kādā ziņā saistīts ar pašu pastnieku. Taču tāpat ir iespējams, ka laupītājs vienkārši kārtīgi izokšķerējis situāciju un zinājis, kad kundzei nes pensiju.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas