Ļaunprātīga dedzināšana Saulkrastos

0 komentāri

28.augusta, naktī Saulkrastos šķietami neliels ugunsgrēks piemājas šķūnītī izvērās par katastrofu kādas privātmājas īpašniekam, jo līdz ar piebūvi, kurā mētājas vien veci dēļu gali, nodega arī dzīvojamās telpas.

Mihails nakti pavadīja Daugavpilī ciemojoties pie mammas, kad ap pulksten trijiem sāka zvanīt telefons – vispirms apsardzes kompānija, pēc minūtes kaimiņi, un ziņojums visiem viens – aizdedzies viņam piederošais šķūnis un māja. Vīrietis steidzies uz Saulkrastiem un rītausmā ieraudzītais viņu pamatīgi satriecis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nakts, nežēlīgs lietus, lietusgāzes bija tādas, ka te viss bija applūdis! Un uguns. Ugunsdzēsēju sākotnējā versija par notikušo liecina, ka vispirms aizdedzies šķūnis, tad liesmas pārmetušās uz māju. Iespējams, noticis īssavienojums, jo tas ir vienīgais avots, kas varētu radīt liesmu. Mihails gan tam netic, jo šķūnis bijis vecs, elektroinstalācija jauna, turklāt jau minētais lietus.

“”Vecs, vecs, vecāks par šo māju, sapuvis! Es uz to visu laiku skatījos un domāju, kad tas reiz pats sabruks, lai nebūtu jājauc nost. Tas vienkārši nevarēja aizdegties, tas vienkārši ir sapuvis,”” Mihails piebilst, ka pats ir elektriķis un bija parūpējies, lai māja šajā ziņā būtu droša. Arī zibens nebūs pie vainas – kaimiņi bliezienu būtu dzirdējuši, taču nekā.

Ugunsdzēsēji atzīst, ka lieta ir īpatnēja, tāpēc te jau tālāk darbs policistiem, tomēr labā ziņa ir tā, ka pēc salīdzinoši nelielām investīcijām mājā varēs dzīvot.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas