Ļaunprātīga dedzināšana Kalnciema ielā; iedzīvotāji paliek bez malkas

0 komentāri

Pagājušajā naktī Rīgā, Kalnciema ielā, izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks kādas mājas pagalmā, kur dažu minūšu laikā gaisā izkūpēja iedzīvotāju malkas krājumi.

Māja Kalnciema ielā 81 jau kopš laika gala bijusi bez gāzes apkures, jo ēka atrodas stratēģiski svarīgā vietā Kalnciema pārvada pakājē, kura tuvumā rakt gāzes vadu ir aizliegts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpēc šeit katram iedzīvotājam ir savs malkas šķūnītis, pareizāk sakot, bija. Pagājušajā naktī malkas krājumi izkūpēja gaisā. Iedzīvotāji ir pārliecināti, ka vainīga otrā stāva kaimiņiene Ināra.

”Mūsu pašvaldības mājā otrajā stāvā uztaisīja sociālo dzīvokli, un saimniece Ināra Stepāne vāc tur visādus klaidoņus; visus, kam nav slinkums. Divus gadus viņiem nav elektrības, nav gāzes, nav ūdens. Ūdeni viņa ņem no pagraba. Ēst viņi gatavo, vēl jo vairāk bija Līgosvētki, tepat starp šķūnīšiem,” stāsta kaimiņiene Žanna.

Žanna ir diezgan droša, ka tieši grila kurināšana pie koka ēkām izraisījusi ugunsnelaimi.

Skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas