Ļaunprātīga dedzināšana Dobeles pusē! Īrnieks nosvilina māju un iet bojā

0 komentāri

Ģimenes māja nodegusi līdz pamatiem dažu stundu laikā, kopā ar to – dažādas vērtīgas mantas. Nelaime cilvēkus piemeklējusi Bērzes pagastā.

Krāsmatas, kas palikušas pāri no dzīvojamās telpas, zosis, vistas un suņi, kā arī skumji mājas īpašnieki – tāda ir situācija Bērzes pagastā netālu no Dobeles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mājas saimnieki ēkā jau kādu mēnesi nedzīvo – pārcēlušies uz pilsētu. Dzīvniekus pieskatījis radinieks. Kas tieši noticis, nav skaidrs. Kaimiņi ieraudzījuši nelaimi tikai tad, kad viss jau dedzis liesmās.

No mājas nekas nav palicis pāri, un par to vēl kādu laiku, starp citu, esot jāmaksā kredīts.

Sadegušas arī dažādas mantas, kas paredzētas saimnieka mazbērnam un kas vēl nebija pārvestas uz jauno mitekli pilsētā. Jāatrod arī, kur likt dzīvniekus – putnus un suņus.

Ugunsdzēsēji ziņo, ka viņu ierašanās brīdī māja dega pilnā platībā un tai jau bija iebrucis jumts. Bojāgājušo vīrieti nav bijis iespējams atpazīt. Ar liesmām glābēji cīnījās apmēram četras stundas.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas