Latvijas robežu nelikumīgi centušās šķērsot 29 personas

0 komentāri

Ceturtdien, 1. oktobrī, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 81 likumpārkāpēju. Uz ārējām robežām kopumā konstatēti 37 robežpārkāpēji.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus, valsts iekšienē ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti 29 personām – 22 Vjetnamas, 3 Lietuvas, 1 Šveices, 1 Palestīnas, 1 Krievijas un 1 Latvijas pilsonim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pāternieku un lidostas Rīga robežkontroles punktos konstatēti 2 Ukrainas, 1 Baltkrievijas, 1 ASV un 1 Uzbekistānas pilsonis, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus (pārsniegts vīzā noteiktais uzturēšanās laiks, nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas) Šengenas zonas valstu teritorijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas