Latvijā uzdarbojas laivu motoru zagļi; “aptīrīta” laivu noma Ikšķilē

1 komentārs

Ikšķilē notikusi ievērojama zādzība – šajā reizē cietusi vietējā laivu noma, no kuras nekaunīgi aiznesti vairāki dārgi laivu motori!

Pagājušajā nedēļā, darba dienas rīta pusē iegriežoties savā laivu nomā, tās saimnieks atklājis, ka nakts laikā tur paviesojušies zagļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zagļiem izdevies sabojāt signalizācijas kustību sensorus, vienkārši aizpūšot tos ar krāsu. Saimnieks uzskata, ka apsardzes kompānijai, kura sargā šo īpašumu, bija jāreaģē, redzot, ka sistēma ir bojāta. Kādēļ tas nav darīts, pagaidām skaidru atbilžu nav.

Pašam pārbaudot tuvējo māju videonovērošanas kameras, atklājies, – ļaundari šeit ieradušies ap pustrijiem naktī un, neviena netraucēti, labu brīdi rosījušies ap novietni.

Foto

Rezultātā – no tās pazuduši divi Tohatsu 30 zirgspēku motori, kā arī divi Mercury dzinēji – ar 50 un 150 zirgspēku jaudu.

Saimnieks lūdz sazināties ar laivu nomu gadījumos, ja kāds piedāvā iegādāties līdzīgus laivu motorus ar šaubīgu izcelsmi, kā arī aicina atsaukties ikvienu, kuram varētu būt noderīga informācija, kas palīdzētu noķert zagļus vai atgūt nozagto mantu. Laivu nomu var sazvanīt pa tālr.: 20279011 vai 29527521.

Ogres iecirkņa policisti, kuriem uzticēta notikušā izmeklēšana, pagaidām vairās prognozēt turpmāko notikumu gaitu! Uzsākts kriminālprocess un noris izmeklēšana – vismaz pagaidām aizturēto, saistībā ar šo noziegumu nav. Diemžēl arī pirms vairākiem gadiem šajā pat vietā notikusī zādzība nav atklāta.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • laivinieks
    +1

    laivinieks

    Taisīs laivu ,un vedīs nelegāļus uz Latviju.

    05.04.2016 04:12

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas