Latvijā mēģina ievest 12 kilogramus marihuānas un hašiša no Nīderlandes

0 komentāri

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas darbinieki apturējušas narkotiku kontrabandistu grupas darbību un atsavinājuši vairāk nekā 12 kilogramus marihuānas un hašiša.

Noziedzīgas narkotisko vielu kontrabandas grupa ilgākā laika periodā darbojusies, ievedot narkotiskās vielas Latvijā. Viens no grupas dalībniekiem tika aizturēts, kad Latvijā ar kravas automobili no Nīderlandes caur robežkontroles punktu Grenctāle mēģināja ievest lielu daudzumu marihuānas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tālākas izmeklēšanas gaitā kopumā aizturētas astoņas personas – no tām piecas apcietinātas, bet trim piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Pie aizturētajiem atrasti vairāk nekā 12 kilogrami narkotisko vielu, kuru vērtība nelegālajā tirgū ir aptuveni 61 tūkstotis eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas