Lapmežciemā dzīve uz pulvera mucas – mājā gan sprādziens, gan ugunsgrēks

0 komentāri

Pēdējās pāris nedēļas vairākiem Lapmežciema iedzīvotājiem vēl ilgi paliks prātā kā brīdis, kad viņi dzīvojuši gluži kā uz pulvera mucas. Ar dažu dienu starplaiku kopmītņu tipa mājas iemītnieki pieredzējuši gan sprādzienu, gan citas nebūšanas.

Aptuveni pirms nedēļa, vienā no dzīvokļiem Stadiona ielas namā nograndis gāzes sprādziens, savukārt 8. marta pēcpusdienā pēc kāda iereibuša kaimiņa darbošanās priekšnamā negaidīti izcēlies ugunsgrēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto!

Vairāki vietējie iedzīvotāji norāda, ka, visticamāk, pie vainas ir kāds iedzert mīlošs tipiņš, kurš mitinās šajā namā. Pie mājas satikts vīrietis, kurš atbilst šim aprakstam, gan noliedz savu iespējamo saistību ar nelaimi. Lai arī iereibušais kungs apgalvo, ka pēdējās trīs dienas nemaz nav bijis mājās un par notikušo uzzinājis tikai no kaimiņiem, paši kaimiņi neslēpj bažas par nama drošību.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas