Lai tiktu galā ar brūtgānu, sievietei nākas saukt policiju

0 komentāri

Gadās tā, ka dažu vīriešu simpātijas sievietēm ne tikai nav interesantas, bet ir arī ļoti apnicīgas. Ir dāmas, kas ar kavalieriem tiek galā pašas, ir arī tādas, kurām jāzvana policijai.

Astotais marts jau pēc divām dienām, Valentīndiena bija pirms dažām nedēļām. Divas dienas gadā, kad tie vīrieši, kuri nevar saņemties savas jūtas izrādīt tāpat, kurā katrā datumā, saņem papildus motivāciju atzīties siltās jūtās savai nolūkotajai sievietei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tiesa – dzīve nav pasaka un ne vienmēr simpātijas ir abpusējas. Tāpēc Degpunktā komanda jautāja nejauši sastaptām daiļā dzimuma pārstāvēm, kāds viņuprāt ir vislabākais veids, kā atteikt uzmācīgam, taču nevēlamam kavalierim.

Piemēram nesen kāda jelgavniece sociālajos tīklos iepazinās ar vīrieti. Iepazīšanās kaut kā noveda līdz tam, ka kavalieris ieradās pie dāmas ciemos un, iespējams, tieši tāpēc, ka viņa deklarētā dzīvesvieta ir Rojā, nolēma palikt pie meitenes pa nakti.

Viņa brūtgānu savā mājā pacieta neilgu laiku, bija izmēģinājusi visus atteikumu variantus, kad citu neko vairs nespēja izdarīt, kā vien piezvanīt pašvaldības policijai.

Policistiem savukārt nekas cits neatlika, kā braukt pie abiem diviem ciemos.

Lai šoreiz būtu pavisam skaidrs, ka vīrietis sievietei vairs neuzmāksies ar attiecību piedāvājumiem un nelamās viņu par atteikumiem, policisti skandalētāju aizveduši uz atskurbtuvi.

Pēc izgulēšanās viņam visprātīgāk būtu meklēt sev citu sirdsdāmu, kurai pret viņa siltajām jūtām nav iebildumu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas