Labi, ka Latvijā ir šādi cilvēki! Kāds varonīgs dobelnieks izglābj sirmgalvi no liesmām

0 komentāri

Kāds varonīgs dobelnieks pirmdien, 15. februārī, no ugunsgrēka daudzdzīvokļu namā paglābis 91 gadu vecu sirmgalvi. 

Īsi pēc diviem dienā Dobelē, Meža prospektā, notika nelaime – kādas sirmgalves miteklī izcēlies ugunsgrēks. Par laimi, izmisušo pensionāri, kura izliekusies pa logu saukusi pēc palīdzības, pamanījis kāds garāmgājējs, kurš arī izsaucis ugunsdzēsējus. Nama iemītnieki par notikušo uzzinājuši tikai brīdi vēlāk, kad jau caur durvju šķirbām iespraukušies kodīgie dūmi, kas nākuši no ceturtā stāva dzīvokļa. Diemžēl turpat blakus esošo mājokļu iedzīvotāji nekādi nevarēja palīdzēt nelaimē nonākušajai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aptuveni piecas minūtes pēc izsaukuma saņemšanas notikuma vietā ieradušies vīri no Dobeles ugunsdzēsēju posteņa. Par lielu pārsteigumu viņiem, viens no nama iedzīvotājiem, spītējot necaurredzamajiem dūmiem, tomēr bija spējis iekļūt degošajā dzīvoklī un izglābt kundzi.

Daļas komandieris atklāj, ka brīdī, kad jau izdevies iekļūt dzīvoklī, turpmākie darbi ritējuši ārkārtīgi veiksmīgi un aptuveni divdesmit minūšu laikā liesmas izdevies apslāpēt. Tās izpostījušas dzīvojamo istabu aptuveni trīs kvadrātmetru platībā. Sadedzis televizors un dažādas sadzīves mantas.

Foto

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas