Labāk neriskē! Policijai neinteresēs tavi attaisnojumi, ja tu sēdīsies pie stūres reibumā

0 komentāri

Tuvojoties gadumijai, apjomīgie policijas reidi turpinās – pagājušajā diennaktī pārbaudīti vairāk nekā 4000 šoferu, no kuriem daži sēdušies pie stūres reibuma stāvoklī.

Kopumā pagājušajā diennaktī fiksēti desmit šoferi, kuri vadījuši transportlīdzekli alkohola reibumā. Pieciem reibums konstatēts 0,5 līdz 1 promiles apmērā, taču četriem autovadītājiem atklātas 1,5 un vairāk promiles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vienam autobraucējam konstatētas līdz 0,5 promiles ar vadītāja stāžu, kas ir mazāks par diviem gadiem. Līdz 0,5 promiļu reibumā automobili vadījuši vēl pieci šoferi, kuru stāžs ir ilgāks par diviem gadiem (tātad kopumā līdz 0,5 promiļu reibums konstatēts sešiem šoferiem).

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas