Kurzemē būtiski pieaug velosipēdu zādzības; sargā savu braucamrīku

0 komentāri

Pagājušās nedēļas nogalē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā reģistrēti vairāki velosipēdu zādzību gadījumi. Kā ik gadu, arī šajā pavasarī, iestājoties siltākam laikam, diemžēl velosipēdu zādzību skaitam ir tendence pieaugt.

Valsts policija atgādina dažas it kā labi zināmas, tomēr steigā nereti piemirstas gudrības, kas var palīdzēt velosipēdam nenonākt zagļa rokās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

• neatstāt velosipēdu bez uzraudzības pat ne uz īsu mirkli (profesionāls zaglis to var nozagt pat minūtes laikā);
• nepieslēgtu velosipēdu neiesakām atstāt arī, piemēram, aizslēgtā pagrabā, šķūnī (statistikas dati liecina, ka visvairāk velosipēdu zādzības notiek tieši no daudzdzīvokļu namu kāpņu telpām, pagalmiem, saimniecības ēkām un šķūņiem);
• izvēlēties kvalitatīvas un drošas slēdzenes un, ja iespējams, izmantot vairākas vienlaikus;
• Valsts policija iesaka reģistrēt savu velosipēdu CSDD, piefiksēt tā datus un īpašas pazīmes, lai gadījumā, ja braucamrīks tomēr nozagts, būtu lielāka iesēja tikt nozagtajai mantai uz pēdām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas