Kurš vainīgs? Taksista un “cietuša gājēja” konfliktā jautājumu ir vairāk nekā atbilžu

0 komentāri

Interesantu situāciju piedzīvojuši policisti, steidzoties uz izsaukumu Sarkandaugavā. Kāda taksometra vadītāja un it kā gājēja konfliktā vismaz pagaidām jautājumu ir vairāk nekā atbilžu…

Zvanītājs, kāds taksometra vadītājs, sūdzējies par to, ka viņam tik tikko uzbrucis kāds nepazīstams jaunietis, kurš nodarījis miesas bojājumus, kā arī sabojājis viņa auto. Jau pēc mirkļa ierodoties notikuma vietā, policisti sastapuši, gan cietušo, gan iespējamo uzbrucēju, un atklājies, ka katra no iesaistītājām pusēm neseno notikumu atceras pavisam citādāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tā kā kārtības sargiem ir pamatotas aizdomas, ka 26 gadus vecais, iepriekš policijas redzeslokā nonākušais vīrietis šo stāstiņu par to, ka taksists viņam pirms ķīviņa uzbraucis, ir izdomājis, vismaz pagaidām puisis vēl atrodas aiz restēm. Tāpat šobrīd notikušais kvalificēts kā huligānisms, taču tā izmeklēšana ne tuvu vēl nav galā, policija atturas no sīkākiem komentāriem, kā šī lieta varētu beigties.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas