Krītošs koks sadragā dzīvojamo vagoniņu, kurā gulējis vīrietis

0 komentāri

Aizvadītās nakts stiprais vējš daudzviet nodarījis nopietnus postījumus. Valsts centrālajos rajonos tās sasniegušas ātrumu 19 metri sekundē. Tīnūžu pagastā vēja lauzts koks bija pārkritis autoceļam, bet Baldones novadā tika sazāģēts nolūzis koks, kas bija iekritis elektrības vados. Krietni bēdīgāk klājies Kokneses pusē. Bebru pagastā vakar ap 12 naktī koks uzkritis uz kāda dzīvojamā vagoniņa, kur gulējis 62 gadus vecs vīrietis.

Rezultāta vagoniņš pilnībā samīcīts, savukārt vīrietim zem lielā svara iespiestas kājas, un viņš nav spējis no savas dzīvesvietas izkļūt līdz pat rītam, kad tuvākie kaimiņi ieraudzījuši nelaimi. Tad šurp braukuši gan ugunsdzēsēji, gan mediķi, lai cietušo no gūsta atbrīvotu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Grūti pat iztēloties, ko vagoniņā esošais vīrietis pārcietis visu nakti, gaidīdams jebkādu palīdzību.

Ugunsdzēsēji sazāģējuši nokritušo koku, izglābuši vīrieti un nodevuši viņu mediķiem. Vīrietim konstatēti abu kāju saspiedumi, kā arī viegla ķermeņa atdzišana.

Cietušais nogādāts Jēkabpils reģionālajā slimnīcā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas