Kravas vilciens Skrīveros notriec jaunu puisi

0 komentāri

Skrīveros noticis traģisks negadījums, kas šokējis visu pilsētu. Daudzi iedzīvotāji, kuri gaidījuši pirmo vilcienu, bijuši spiesti noskatīties kā kravas vilciens notriec jaunu puisi.

Bija agrs rīts, uz perona pie dzeltenās līnijas, kas ir tāda kā drošības josla, stāvēja daudzi vietējie, lai dotos uz Ogri, Salaspili, Ikšķili, Rīgu un citiem galamērķiem. Starp viņiem arī 21 gadu vecais Andris. Viņš bija ceļa jūtīs uz galvaspilsētu, jo šogad bija uzsācis mācības universitātē. Nav zināms, cik tuvu sliedēm puisis bija nostājies, taču garām braucošais kravas vilciens viņu parāva uz sliedēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās puisim uz pleciem bijusi paliela soma – tieši to vilciens ar gaisa plūsmu aizķēris pirmo. Viņš pats stāvējis drošā attālumā.

Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess, taču, visticamāk, tas pēc visu apstākļu noskaidrošanas tiks izbeigts. Degpunktā komanda izsaka līdzjūtību bojāgājušā puiša tuviniekiem un draugiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas