Kopīgas iedzeršanas laikā vīrietim ar nazi iedur vēderā un ar cirvi iesit pa galvu

0 komentāri

Naktī no pirmdienas uz otrdienu Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz Krūzes ielu, kur dzīvoklī noticis konflikts. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka kopīgas alkohola lietošanas laikā starp trim personām izcēlies konflikts. Tā laikā 1962. gadā dzimušais vīrietis guvis dzīvībai bīstamas traumas – viņam ar cirvi iesists pa galvu un pēc tam ar nazi iedurts vēderā.

Konfliktā iesaistītās personas – 1957. gadā dzimusi sieviete un 1952. gadā dzimis vīrietis –, saprotot izdarīto, izsaukuši policiju un mediķus. Cietušais vīrietis tika nogādāts slimnīcā, taču, neskatoties uz mediķu centieniem glābt vīrieša dzīvību, viņš no gūtajām traumām nomiris. Bet konfliktā iesaistītais vīrietis un sieviete nogādāti iecirknī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei, ir sākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu likumā ir paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas