Kontrabandistu izdomai nav robežu! Atklāts jauns mēģinājums Latvijā ievest kontrabandas cigaretes

0 komentāri

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas, veicot no Baltkrievijas iebraukušu kravas vilcienu muitas kontroli, atklāja tajos 2,54 miljonus kontrabandas cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām un 3,89 tūkst. kontrabandas cigarešu ar Ukrainas akcīzes nodokļa markām.

4. decembrī Indras muitas kontroles punktā muitas amatpersonām, veicot no Baltkrievijas Republikas iebraukušā kravas vilciena muitas kontroli, radās aizdomas par pārbūvi segtā vagona konstrukcijā. Demontējot sienas, vagona abos galos tika konstatētas kastes, kurās atradās cigaretes. Kontroles rezultātā tika izņemti 2,5 miljoni Premjer, NZ un Winston zīmola cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par konstatēto pārkāpumu Muitas policijas pārvaldē ir uzsākts kriminālprocess.

Savukārt 7. decembrī Daugavpils preču stacijas muitas kontroles punktā tika veikta kravas vilciena padziļinātā kontrole. Tās gaitā tika konstatēta vagona ārējās un iekšējas sienas garuma neatbilstība. Demontējot vagona galējās sienas, muitas amatpersonas atklāja, ka aiz tām ir noslēptas kartona kastes ar cigaretēm. Muitas kontroles rezultātā tika izņemtas 3,8 miljoni Winston un Rothmans zīmola cigaretes ar Ukrainas akcīzes nodokļa markām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas