Konfiscē vairāk nekā septiņus miljonus nelegālo cigarešu

0 komentāri

Muitas kriminālpārvalde kravas automobilī Rīgā atklāja 7 200 000 nelegālu cigarešu Goal bez akcīzes nodokļa markām. Konstatēts, ka minētās cigaretes izvestas no kādas akcīzes preču noliktavas, un tajā veikta pārbaude.

Valsts ieņēmumu dienests (VID) norāda, ka Rīgā, Braslas ielā, apturēts kravas automobilis Mercedes Benz. Automobiļa vadītājs paskaidroja, ka krava iekrauta automobilī kādā noliktavā Rīgā 10. oktobra pēcpusdienā un no teritorijas automobilis izbrauca 13. oktobra rītā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Turpinot kontroles pasākumus minētajā akcīzes preču noliktavā Rīgā, tika konstatēts, ka preču pavadzīme – rēķins un elektroniskā administratīvā dokumenta izdruka – nav reģistrēta noliktavas uzskaites sistēmās – preču pavadzīmju reģistrācijas žurnālā.

Neviens no noliktavas darbiniekiem nevarēja izskaidrot to izcelsmi. Vēl konstatēts, ka noliktavas preču uzskaitē cigarešu atlikumi nebija reģistrēti un komersants nevarēja uzrādīt minēto cigarešu ražošanas aktus.

VID nolēmis noliktavai anulēt licenci. Lietas gaitā izņemtas minētās cigaretes, kravas automobilis, divi datoru procesori, kā arī cigarešu ražošanas iekārta un to komplektējošās daļas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas