KNAB aizturējusi Kriminālpolicijas un Ekonomisko noziegumu prokuratūras darbiniekus

0 komentāri

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sācis kriminālprocesu pret prokuratūras un policijas amatpersonām, informēja KNAB galvenā speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos Laura Dūša.

Kā pastāstīja prokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka, otrdien, 16. jūnijā, KNAB darbinieki veikuši kratīšanas prokuroru un policijas darbinieku darba kabinetos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kriminālprocess sākts pret Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūras, Valsts policijas kriminālistikas pārvaldes amatpersonām un privātpersonu par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, nelikumīgām darbībām ar fiziskas personas datiem un kukuļa pieprasīšanas mēģinājumu no kādas privātpersonas par lēmuma par aresta uzlikšanu mantai atcelšanu, informēja Dūša.

Zināms, ka minētās personas ir aizturētas, taču izmeklēšanas interesēs pašlaik plašāka informācija netiek sniegta.

KNAB norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas