Kļūsti par Degpunktā reportieri un laimē iPhone6!

1 komentārs

Vienreizēja iespēja – raidījuma Degpunktā komanda un portāls Skaties.lv aicina tevi kļūt par Degpunktā reportieri! Ja savās ikdienas gaitās redzi notikumu, par kuru, tavuprāt, vajadzētu pavēstīt plašāk, nobildē vai nofilmē to un sūti raidījumam Degpunktā, kas pavēstīs par notikumu!

Tā var būt kāda netaisnība vai nejēdzība, negadījums vai gluži pretēji – taisnības uzvara! Tie ir interesanti stāsti, kas interesē daudzus. Tāpēc piefiksē to un sūti raidījumam Degpunktā un portālam Skaties.lv, kas parādīs notikumu plašāk!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Labākajiem reportieriem arī ir paredzētas balvas – ekskluzīvas Degpunktā reportiera krūzes! Savukārt vislabākais reportieris saņems iPhone6!

Bildes vai foto vari īpaši izveidotā formā. Tas ir vienkārši – pievieno foto vai video, ieraksti komentāru, kas pievienotajā materiālā ir redzams. Šī forma patstāvīgi atrodas portāla Skaties.lv rīkjoslā, tāpēc tu vienmēr šo formu varēsi tur atrast. Tāpēc, ja redzi ko interesantu:

Kļūsti par Degpunkta reportieri!

 

report

1 komentārs

TOP komentāri

  • ES
    0

    ES

    nAV JAU BRĪNUMS, KA NEVIENS NEKOMENTĒ..:d

    02.03.2016 23:24

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas