Klaipēdā aizturēti dārglietu veikalu laupītāji no Latvijas

0 komentāri

Lietuviešu policisti aizturējuši Latvijas pilsoņu grupējumu, kas plosījies Lietuvā un aplaupījis veikalus, kas tirgo dārglietas.

Pēc vairāku veikalu aplaupīšanas banda tika aizturēta un pirms dažām dienām Klaipēdas pilsētas rajona tiesa nolasījusi noziedzniekiem spriedumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tieši pirms gada četri Latvijas pilsoņi – trīs vīrieši un sieviete – siroja pa kaimiņvalsti un aplaupīja juvelierizstādājumu veikalus. Janvāra vidū, kad policija beidzot noskaidroja noziedznieku personas, tika nolemts viņus aizturēt nozieguma izdarīšanas brīdī ar visiem pierādījumiem.

Policisti izveidoja slēpni pie veikala, kad zagļi iegāja veikalā un gribēja to izlaupīt. Pēc tam turpat, zādzības vietā, grupējums tika aizturēts. Aizturēšanas brīdī četrotne, saprotot, ka pārspēks ir policijas pusē, īpaši nepretojās. Tikai viens no vīriešiem centies izlausties no aplenkuma.

Šajā izmeklēšanas posmā ir aizdomas, ka viņi ir paveikuši laupīšanas trīs veikalos – Mažaiķos, Klaipēdā un Palangā.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas