Ķengaragā skolēnu autobusu “aptīra” garnadzis

0 komentāri

Šorīt likumsargu palīdzību lūdzis kāds autobusa vadītājs, kurš rīta pusē, atgriežoties pie sava Prūšu ielā novietotā skolēnu autobusa, atklājis, ka nakts aizsegā tajā ielūkojies garnadzis.

Lai arī zagļa guvums bijusi vien soma ar personīgajām mantām, gadījums raisījis daudz nepatīkamu izjūtu. No ļaundariem nav pasargāts neviens, pat svētku dalībnieki. Protams, pie šā ļaundara tvarstīšanas jau ķērušies policisti, taču citiem šo rūgto pieredzi der atcerēties, lai kas tāds neatkārtotos atkal.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par laimi, Ķengaragā notikusī zādzība pagaidām ir vienīgais būtiskais incidents svētku laikā! Policisti pat uzslavē skolēnus un izsaka izbrīnu par to, ka šajā gadā darba ir krietni mazāk nekā citkārt.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas