Ķengaragā notver divus vīriešus, kas tirgojuši nelegālu alkoholu un smēķus

0 komentāri

Profilaktiskā reida laikā Prūšu ielā, Ķengaragā, Kārtības policija pārbaudīja kādu 1964. gadā dzimušu vīrieti, kura aizdomīgā uzvedība piesaistīja policistu uzmanību. Pie viņa tika atrasti desmit litri nelegālā alkohola, un vīrietis uz vietas aizturēts. Tāpat aizturēts vēl kāds vīrietis, kurš tirgoja nelegālās cigaretes, ziņo policija.

Pret vīrieti, pie kura tika atrast nelegālais alkohols, uzsākta administratīvā lietvedība par nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu. Aizturētais jau iepriekš ir bijis sodīts par līdzīgiem pārkāpumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat policisti bija saņēmuši informāciju no iedzīvotājiem par kādu citu 1964. gadā dzimušu vīrieti, kurš nodarbojas ar nelegālo cigarešu tirgošanu. Vīrietis iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā. Pēc personas pārbaudes atsavinātas kopā 480 cigaretes ar Baltkrievijas akcīzes markām un bez akcīzes markām. Vīrietis aizturēts un pret viņu uzsākta administratīvā lietvedība par akcizēto preču aprites noteikumu pārkāpšanu.

Abiem vīriešiem par izdarītajiem pārkāpumiem var piemērot sodu līdz 700 eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas