Ķemeru Nacionālajā parkā bez vēsts pazudusi sirmgalve. Glābējiem joprojām nav izdevies viņu atrast

0 komentāri

Ķemeru Nacionālajā parkā trešdien ir pazudusi sieviete, kura joprojām nav atrasta, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Trešdienas vakarā plkst. 20.21 tika saņemts izsaukums uz Tukuma novada Slampes pagastu Ķemeru Nacionālo parku, kur kāda 66 gadus veca sieviete bija apmaldījusies mežā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sievietes radinieki informēja, ka viņai mežā bija izlādējies mobilais tālrunis un ar viņu nav iespējams sazināties. Ugunsdzēsēji glābēji izmantoja skaņas signālus, lai norādītu sievietei izeju no meža. Notikuma vietā meklēšanas darbos iesaistījās arī Valsts policijas darbinieki un Nacionālo bruņoto spēku helikopters, tomēr sieviete netika atrasta. Plkst. 3.14 naktī meklēšanas darbi uz laiku tika pārtraukti, un tos šodien turpinās Valsts policija.

VUGD aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem, dodoties mežā vai purvā un pirms došanās ne tikai informēt piederīgos par to, uz kurieni plānojat doties un kad būsit atpakaļ, bet arī paņemt līdzi pilnībā uzlādētu mobilo tālruni.

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas