Kažociņa lietā joprojām nav aizdomās turamo

0 komentāri

Gada laikā izmeklētājiem nav izdevies gūt redzamus panākumus lietā par uzbrukumu bijušajam Satversmes Aizsardzības biroja vadītājam Jānim Kažociņam.

Divas personas, netālu no Kažociņa mājām viņam sejā iepūta asaru gāzi, bet pēc tam piekāva. Šie joprojām ir vienīgie publiski zināmie fakti Kažociņa lietā.

Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes priekšnieks atzīst, ka reālus aizdomās turamos šobrīd nosaukt nevar, taču noraida pieņēmumus, ka lieta nonākusi strupceļā.

“No jūlija mēneša kriminālprocess atrodas ONAP lietvedībā, notiek aktīvs darbs, gan operatīvais, gan izmeklēšanas. Ļoti aktīvi un izdarīts liels apjoms, bet atturēsimies no papildus komentāriem. Bet darbs notiek,” norāda VP ONAP priekšnieks Andrejs Siņavins.

Uzbrukuma brīdī Kažociņš vairs nebija Satversmes Aizsardzības biroja vadītājs. Taču kā galvenā versija joprojām tiek saistīta ar viņa profesionālo darbību.

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas