Katlakalnā zagļiem vērtīgs guvums; divas automašīnas, planšetdators un bērnu ratiņi

0 komentāri

Naktī uz 18 novembri, Katlakalnā, kādā privātmāja viesojušies zagļi. Viņu guvums – divas automašīnas, planšetdators, bērnu ratiņi un vēl šis tas. Vispārsteidzošāk, ka noziegums noticis laikā, kad mājas saimnieki saldi gulējuši.

Bija otrdienas nakts, visa ģimene – pieaugušie un divi bērni saldi gulēja, bet tikmēr pa viņu māju staigāja svešinieki. Mājas saimniece saka – tā kā viņa ir māmiņa, ir pieradusi reaģēt uz vismazāko troksni un parasti naktīs mostas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču šoreiz neticami salds miegs bijis gan viņai, gan bērniem. Visi pamodušies vēlu un tikai tad konstatējuši, ka ir apzagti.

Nezināmā virzienā aizceļoja piektās sērijas BMW un VW Multivan ar ļoti zīmīgām Rīgas ritmu uzlīmēm. Automašīnas bija apdrošinātas, taču tas, kas atradās tajās, nebija. Tieši tādēļ ģimene aicina atsaukties ikvienu, kas redzējis bērnu ratiņus un bērnu autosēdeklīšus.

Cietušie cilvēki pieļauj, šī zādzība, iespējams, rūpīgi plānota – pārāk daudz dažādu sakritību bijis nozieguma naktī.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas