Kas gan šim cilvēkam prātā? Jelgavā kāds vīrietis aukstasinīgi nogalina gulbi!

2 komentāri

Kāds cilvēks kļuvis par nozieguma liecinieku – aptuveni 30 gadus vecs vīrietis pret gulbi pavērsis pneimatisko ieroci. Putns no saņemtā šāviena miris, savukārt aculiecinieks izsaucis policiju.

Policisti atbraukuši, un šāvēju izdevies aizturēt. Viņš likumsargiem skaidrojis, ka putna nonāvēšanas iemesls ir ēstgriba.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vīrietis nav iepriekš tiesāts, nav arī bez darba, un, visticamāk, viņam ir ko ēst. Lai gan nav svarīgi ēst gulbi cilvēks gribējis, vai vienkārši nošaut, – sods no tā nemainīsies.

Patlaban kriminālprocess uzsākts par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem, bet vēl gan jānoskaidro, kāds tieši gulbis miris, lai zinātu, vai atkarībā no sugas nemainīsies piemērojamais likuma pants.

Tagad policisti gaida, kad speciālisti mirušo putnu apskatīs, un pēc tam jau viss notiks likumā paredzētajā kārtībā, un gala rezultātā vīrietis, kurš izlēma medīt ar pneimatisko ieroci un nogalināja gulbi, saņems sodu.

Skaties foto!

Skaties video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • Ainis Platacis
  +1

  Ainis Platacis

  Viņam pie olām pielikt to šauteni un atšaut lai zina ka nevar tā darīt.

  03.12.2015 22:55

 • aha
  0

  aha

  cik stulbi nosist gulbi... ®

  04.12.2015 10:57

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas