Kārtējā nelaime Gaiļezera slimnīcas nepabeigtajā dzemdību nama korpusā; šahtā iekrīt pusaudzis

3 komentāri

Gaiļezera slimnīcas nepabeigtajā dzemdību nama korpusā kārtējo reizi notikusi nelaime. 16 gadus vecs puisis kopā ar draugiem dauzījies pa pamestās ēkas stāviem, līdz pieļāvis kļūdu un kritis no vairāku metru augstuma.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja pastāstīja, ka jaunietis ložņājis pa pamestu ēku un no vairāku stāvu augstuma iekritis šahtā. Zēna izvilkšanai piesaistīti ugunsdzēsēji, un viņš ar muguras skriemeļu, iegurņa kaula un kājas lūzumiem nogādāts slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Notikuma vietā arī šodien par mācību stundu laikā Degpunktā komanda sastop pāris jauniešus. Viņi atzīst, ka ziemās retāk, bet, sākoties vasarai, skolēnu te ir ka biezs. Kāds iedzer kādu aliņu, kāds cits kāpelē un skraida, vēl kāds meklē geokachinga punktus.

Pārsvarā šeit nāk no Mežciema vai Juglas – visādi sīkie! Desmit un vienpadsmit gadus vecie staigā te un rāpjas.

Pamestā ēka visvairāk apmeklētājus piesaista brīvdienās, kad šeit ierodas geokačinga jeb slēpņošanas sporta piekritēji, tāpat šeit neatkarīgi no dienas un laika pulcējas narkomāni, bezpajumtnieki un jau minētie skolēni. Pavisam nesen šajā ēkā kāds vīrietis izdarījis pašnāvību, bet 2011. gadā vienā no ēkas šahtām iekritis nepilngadīgs puisis un nogulējis tur sešas stundas.

Vairāk skaties pievienotajā video!

3 komentāri

TOP komentāri

  • Slēpņotājs Gena
    +3

    Slēpņotājs Gena

    Geokešeri jeb slēpņotāji šeit sen vairs kā nerādās, nav ko maldināt tautu...

    19.05.2015 13:20

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas