Kāpēc grūti apkarot “točkas”?

0 komentāri

Tā saukto točku turētāji ļoti labi pārzina likumus. Gan tos, kuri nosaka administratīvu sodu, gan tos, pat kurus neievērojot, var tikt pie kriminālas sodāmības. Tieši tāpēc ne vienmēr notverts spirta ”andelmanis” tiek sodīts pēc pilnas programmas.

32 puslitra pudelītes ar sarkaniem korķiem stāv policijas izmeklētāju kabinetā. Tās atņemtas kādam spirta “točkas” turētājam, kurš pieķerts ar visu taru, dodoties uz slēpni. Savā dzīvoklī viņš tik lielu daudzumu glabāt negribēja, ja nu ciemos iegriežas policija. ”Viņš gribēja visu to lielumu aiznest… tirgot,” stāsta Ķengaraga kriminālpolicijas priekšnieks Egils Lūsis

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šajā gadījumā diez vai pudelītēs salietajā šķidrumā spirta būs tik daudz, lai varētu uzsākt kriminālprocesu. Un tirgotāji arī ļoti labi zina, cik lielus daudzumus drīkst pārvietot, lai nesanāktu nepatikšanas. Kaut gan arī tiem, kuri iekrituši ar lielāku litrāžu, nekādas būtiskas sekas nav iestājušās. Vairāk skaties video!

Video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas