“Kandžas” ražotāji izvērtuši darbību pamestā limonādes fabrikā Ludzā

0 komentāri

Ludzas policisti piektdien atklājuši, ka bijušajā limonādes ražošanas cehā Ludzā atkal atsākusies darbība, tikai limonādes izgatavotāju vietā šeit nelegāli patvērušies pagrīdes alkohola brūvētāji.

Pamestajā fabrikā konfiscēts apjomīgs tilpums alkohola, un viss nepieciešamais tā fasēšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Limonādes rūpnīcas spirta jauktuvi Ludzas policisti atklāja, aizturot 49 gadus vecu vietējo iedzīvotāju, kurš bija nonācis likumsargu redzeslokā saistībā ar nelikumīgu alkohola apriti. Veicot apturētās automašīnas pārbaudi, policisti konstatēja, ka vīrietis tajā pārvadāja 120 litrus spirta.

Turpinot pārbaudi, minētajam vīrietim piederošajā limonādes ražošanas cehā papildus konfiscēti vēl 130 litri gatavās produkcijas, kā arī 3000 stikla pudeles, vairākas kastes ar alkoholisko dzērienu etiķetēm, korķiem un Krievijas Federācijas akcīzes markām.

Jāpiebilst, ka spirta cehā tika pagatavoti dažāda veida alkoholiskie dzērieni, proti, degvīns, liķieris un konjaks. Gatavā produkcija tika realizēta tā saucamajās “točkās”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas